Suomi.fi-verkkopalvelun käyttö edellyttää selainohjelmalta Javascriptin hyväksymistä.
För att kunna använda Suomi.fi-nättjänsten krävs att man godkänner Javascript i webbläsaren.
To use Suomi.fi web service, your browser is required to accept JavaScript.
Suomi.fi
Siirry suoraan sisältöön.
Hae Suomi.fistä
Hakuehdotukset
Tyhjennä
Hae
Suomeksi (FI)
Valikko
Tunnistaudu
Etusivu
Tiedot ja palvelut
Kansalaiselle
Yritykselle tai yhteisölle
Viestit
Valtuudet
Omat tiedot
Rekisteritiedot
Tapahtumatiedot
Ohjeet ja tuki
Etusivu
Ohjeet ja tuki
Oppimateriaalit Suomi.fistä opettajille
Oppimateriaalit Suomi.fistä opettajille
Aiheet
Suomi.fin oppimateriaalien käyttö
Asuminen: oppimateriaali
EU-kansalaisena: oppimateriaali
Hyvinvointivaltio ja yhteiskunnan tuki: oppimateriaali
Kuluttaminen ja kuluttajan oikeudet: oppimateriaali
Oikeudet ja velvollisuudet: oppimateriaali
Oman talouden hallinta: oppimateriaali
Opetus ja koulutus: oppimateriaali
Perhe: oppimateriaali
Yrittäminen: oppimateriaali
Viranomaispalvelut ja digitaalinen asiointi: oppimateriaali